“A different language is a different vision of life.”

– Federico Fellini

AİLEMİZE HEMEN KATIL

Eğer İçiniz'de yapmak istediğinizi yapamadığınızı söyleyen bir ses varsa. Eğer yeteneklerinizi tam anlamıyla kullanamadığınızı söyleyen bir ses varsa. Dünyada yaratabileceğin, Kendine yapabileceğin iyilikleri , farklılıkları yapamadığının farkında değilsen hiç korkma doğru yerdesin kendinde görmek istediğin değişime hemen başla!

Yeni diller ile Yeni kültürlere kapılar aç! Yeni dostlar yeni eğlenceler, yeni ülkelerle tanış.Hayallerine hedeflerine giden yolda kendine en büyük desteği ver ve kendine Güven!!

Uzmanlar tarafından hazırlanan derslerle eğitimine hemen başla bu yolda emin adımlarla yürü.

Ayrıcalıklarla dolu ailemizin bir parçası ol. Her ay yapılan Bir birinden değerli ve güzel çekilişlere katıl! Kendine nerde olmak istediğini sor ve önündeki engelleri birer birer kaldır...

İlk derse hemen başla ve değişime şahit ol...

Biz her zaman senin yanındayız. Peki sen bizle misin?

Dersler ve Kurslar

Hazır Mısınız?

uk.JPG

İNGİLİZCE - GİRİŞ SEVİYESİ

Hemen Başlayın

Daha önce eğitim almamışsanız ve ya bilgilerinizi tezeleyip ileri taşımak istiyorsanız güzel bir başlangıç! İlk dersine hemen başla.

ALMANCA - GİRİŞ SEVİYESİ

Hemen Başlayın

Daha önce eğitim almamışsanız ve ya bilgilerinizi tezeleyip ileri taşımak istiyorsanız güzel bir başlangıç! Kısa sürede Almanca diline olan hakimiyetinizi geliştirin. Binlerce öğrenciye ulaşan 28gunde ailesine katılın ve farkı kendiniz görün...

deutch.JPG
france-flag-on-gray-concrete-building-ne
big-ben-bridge-castle-city-460672
low-angle-photo-of-eiffel-tower-699466
administration-architecture-big-ben-boot
cars-france-landmark-lights-2344

ABOUT

US

Hiç bir tecrübeye sahip değilseniz veya kendinizi bir adım ileriye taşımak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Uzman kadromuz tarafından hazırlanan kurslarımız ve online derslerimizle tanışmak ve daha fazla bilgi almak için hemen tıkla.

Yaklaşan Etkinlikler

 • 20 Temmuz Pzt
  online etkinlik
  20 Tem 2020 19:00
  online etkinlik

Selin Sönmez

Boş zamanlarımı değerlendirmek için hobi ararken 28gunde ile karşılaştım 1 ay kadar kısa bir sürede İngilizcemi inanılmaz geliştirdi. Eğitim kadrosu gerçekten çok başarılı.

İrem Alsancak

28gunde'ye okul sınavlarıma destek olması için katılmıştım ve hayatımın dönüm noktası oldu. Sınav notlarım bir anda yükseldi Almanca ile başlamış olmama rağmen şuan 2.kursu tamamlamak üzereyim.İYİKİ VARSIN 28gunde!!

Oguzhan Balım

Arkadaşlarımın tavsiyesiyle başladığım dersler zamanla tutkum oldu. Eskiden günde 20 dakika 30 dakika çalışırken zaman zaman saatlerce aralıksız çalışır oldum.Süpersin 28gunde!!

Bize Ulaşın

Turkey istanbul

 • Facebook
 • Instagram
 • Twitter
 • YouTube
big-ben-bridge-castle-city-460672