BENIM HIKAYEM

BENIM HIKAYEM

28günde, öğrenmeyi kolay ve erişilebilir yapmaya karşı duyulan güçlü tutku, ortak bir vizyon ve sonsuz bir bağlılık sonucunda doğmuştur. Faaliyete geçtiğimiz 2012 yılından bu yana sayısız öğrencinin, temel beceriler kazanmalarına, yeni teknikler geliştirmelerine ve öğrenme yolculuklarında güvenle ilerlemelerine yardımcı olduk.Eğitim hayatınız için destek , Sosyal hayat için renk ve kendiniz için bir yatırım yapın ve bugün yeni bir dil öğrenmeye başlayın ve sizde Ailemizin bir parçası olun. 

 

 Her kesimden ve seviyeden öğrenciyi desteklemek için geniş bir kurs yelpazesi sağlamaktadır. 28gunde Ailesine katılmak ve ayrıcalıklardan faydalanmak için ilk derse hemen bugün başla. Daha fazla bilgi edinmek için bize ulaşın!

                                  Ailemize Şimdiden Hoşgeldiniz...

NEDEN?

Yeni Diller ,Yeni Fırsatlar!  Dil bilmenin özgürlüğüyle istediğiniz Dünya şehrine özgürce gidebilcek ve kimseye muhtaç olmicaksınız tek ihtiyacınız uçak biletiniz ve sırt çantanız. Yeni bir dil öğrenmek yeni bir kültür öğrenmektir. Yeni arkadaşlıklar , yeni sohbetler , yeni maceralar . Yabancı dil bilmenin doğurduğu iş fırsatları. En önemlisi belkide getirdiği eşsiz özgüven kimseye ihtiyaç duymadan dünyayı tanıma fırsatı , özgürce sohbet etmek belkide hayalinizdeki eşi bulmanıza sebeb olucak. Yeni bir dil , Yeni bir sen. 

Bu fırsatı uzmanlarla ve doğru bir programla değerlendirmek senin elinde uzmanlar tarafından hazırlanmış kurslar ve onlarca başarı elde etmiş öğretmenlerimizden online dersler ve daha bir çok ayrıcalık. Derslerin dilediğin yerde ! Mobil olarak derslerine devam edebilir başarını bizimle paylaşa bilirsin.

HEMEN BASLA !

Kursları incelemek ve değişime HEMEN bugün başlamak için TIKLA!